O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą EEG Biofeedback. Ukończyłam studia psychologiczne (specjalizacja psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przez semestr studiowałam Psychologię na Universidad Autonma de Madrid. Szkolenie z zakresu teorii i praktyki EEG Biofeedback ukończyłam w Centrum Rozwoju Biofeedback. Program kursu był zgodny z wytycznymi Biofeedback Certification International Alliance.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Nerwic w przychodni WAT, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, Centrum Wczesnej Interwencji Krok po Kroku, Fundacji ITAKA, Kampanii Przeciw Homofobii, Vital Plus oraz w innych placówkach, gdzie pracowałam z osobami z trudnościami i różnymi zaburzeniami.

Uczestniczyłam w licznych kursach z zakresu pomocy psychologicznej, uzależnień behawioralnych, poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń seksualnych, terapii dzieci z autyzmem czy pomocy osobom w żałobie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach doszkalających, stażach czy treningach interpersonalnych.

Obecnie prowadzę terapię EEG Biofeedback z osobami dorosłymi oraz z dziećmi. Pracuję w Agencji Służby Społecznej z dorosłymi osobami z zaburzeniami psychicznymi. Ponadto współpracuję z Fundacją „Nagle Sami”, gdzie na telefonie zaufania wspieram osoby w żałobie.

Prywatnie interesuję się podróżami, fotografią oraz prowadzę bloga podróżniczego polaczkropki.pl